Jak długo unoszą się balony z helem?

Kupując balony z helem często pytacie jak długo będą się unosić. Postanowiliśmy więc przygotować wpis na ten temat.

Przede wszystkim wszystko zależy od rodzaju balonów. Od tego z czego są wykonane.

Jak długo unoszą foliowe balony?

Balon foliowe unoszą się długo. O ile są odpowiedniej wielkości. Nie każdy foliowy balony nadaje się bowiem do napełniania helem. Kupując balony samemu warto więc zapytać sprzedającego czy na pewno są do tego przeznaczone.

Jeśli tak, to będą latać od kilku do nawet ponad 20 dni. Na przykład duże 86-cio centymetrowe balony w kształcie cyfr, które znajdziecie w naszej ofercie potrafią unosić się do trzech tygodni. Jeśli „mają spokój” – tzn nie są zbyt intensywnie „tarmoszone” przez dzieci podczas zabawy. Takie „tarmoszenie” prowadzi bowiem do powstanie mikrouszkodzeń, które znacznie skracają czas życia balona.

Jak długo unoszą gumowe balony?

Okrągłe lateksowe balony latają znacznie krócej od tych foliowych. Chyba, że uszczelnimy je przy użyciu specjalnego żelu. Taką usługę także wykonujemy dla naszych klientów (zajrzyjcie tutaj – Balony z helem Tarnobrzeg)

Nieuszczelnione lateksowe balony będą unosić się jedynie od kilku do kilkunastu godzin. Dokładny czas zależy od ich wielkości i jakości.

Uszczelnienie balonów żelem znacznie wydłuża ten czas. Dzięki temu balony mogą unosić się od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Warto o tym pamiętać, gdy zamawiamy balony. Zwłaszcza, gdy będą nam służyć jako prezent dopiero za kilka godzin, są nam potrzebne dopiero na następny dzień lub mają służyć do dekoracji sali podczas imprezy.

Zapraszamy do kontaktu – Balony z helem Tarnobrzeg, Dekoracje blonami z helem – tel. 606 206 945.

balony z helem tarnobrzeg napełnianie balonów helem balony z helem tarnobrzeg napełnianie balonów helem Jak długo unoszą się balony z helem balony z helem tarnobrzeg napełnianie balonów helem