Balony z helem na każdą okazję

Balony z helem są świetnym uzupełnieniem każdej imprezy – zarówno w formie prezentu, jak i dekoracji.

Foliowe balony z helem

balony z helem tarnobrzeg napełnianie balonów helemDziś wiele osób nie może sobie wyobrazić urodzinowej imprezy bez balów z helem. Duże srebrne lub złote cyfry towarzyszą im na zdjęciach z kolejnych tego typu imprez. Trzeba jednak pamiętać, że foliowe balony w kształcie cyfr powinny być odpowiednio duże, żeby mogły się pięknie unosić.

Najlepiej kupować takie o wysokości 86 lub 100 centymetrów. Nie wszystkie mniejsze będą się unosić po napełnieniu helem. Kupując w internecie warto zwrócić uwagę na to czy a aukcji widnieje informacja, że balony przeznaczone są do napełniania helem. Na to samo należy zwrócić uwagę kupując foliowe balony w innym kształcie – na przykład postaci z bajek.

Dużym atutem dużych foliowych balonów jest to, że materiał, z którego są wykonane nie przepuszcza helu i potrafią unosić się one w powietrzu bardzo długo – nawet do trzech tygodni.

Lateksowe balony z helem

balony z helem tarnobrzeg napełnianie balonów helemBukiety z gumowych balonów mogą zastępować kwiaty. Chcąc być oryginalnym warto pomyśleć o zakupie bukietu balonów w kształcie serc dla ukochanej osoby – na przykład na urodziny. Pęk kilkunastu balonów z pewnością sprawią też niesamowitą radość dzieciom w każdym wieku.

Okrągłe lateksowe balony mogą także stanowić wspaniałą dekorację weselnych czy balowych sal. Coraz bardziej popularną atrakcją jest wypuszczenie balonów w powietrze z ręki wraz z grupą weselnych gości. Zaraz po ceremonii zaślubin, lub wieczorem – używając świecących balonów LED. Te chyba na dobre wyparły już tak zwane lampiony szczęścia, które uważane były za niebezpieczne ze względu na palący się w nich ogień. Bardzo popularne jest także zamawianie dla pary młodej wielkiego pudła wypełnionego balonami z helem, które wylatują z niego zaraz po otwarciu. Wszystkie te atrakcje mamy w swojej ofercie.

Pudło z balonami na ślub Tarnobrzeg Sandomierz Stalowa WolaBalony lateksowe mają różne rozmiary. Za standardowe należy przyjąć te 10-cio calowe. 12-sto calowe uznaje się już natomiast za duże. Chociaż oczywiście można kupić także jeszcze większe – 14-stki.

Zamawiając lateksowe balon watro pamiętać o tym, że hel dość szybko z nich ulatuje. Będą się więc jedynie unosić od kilku do kilkunastu godzin. Jest jednak na to sposób! Gumowe balony można uszczelnić przy pomocy specjalnego żelu. Dzięki temu będą unosić się od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Oczywiście taką usługą także oferujemy.

Balony z helem w Tarnobrzegu

balony z helem tarnobrzeg napełnianie balonów helemW Tarnobrzegu balony z helem możecie kupić u za naszym pośrednictwem. Skontaktować z nami możecie się pod numerem telefonu – 606 206 945 lub przez naszą stronę na Facebooku – https://www.facebook.com/pomyslnaweselepl/.

Możecie zamówić balony na konkretny termin i odebrać już gotowe, lub zamówić z dostawą do domu. Obydwa rozwiązania pozwolą zaoszczędzić sporo czasu, który stracilibyście czekając na miejscu, aż przygotujemy Wasze zamówienie. To szczególnie ważne przy większych ilościach.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i otwarci na Wasze pomysły! Zapraszamy po balony!